Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare"

v
Produkt 28
No edit summary
v (Produkt 28)
 
un i fshiva pse nuk flisni per kete grup juve
 
== Produkt 28 ==
 
'''produkt 28'''
 
ky grup u krijua me 28 nentor 2002 ne tirane prandaj ka marre kete emer. perbehet nga tre djem...alban kondi( vellai i dr flori i wsf), turjan hyska, fabjan basha.
alban kondi 21 vjec
turjan hyska 30 mars 1985
fabjan basha 03 mars 1985
 
kane nxjerre nje album te titulluar udhekryq. permban 10 kenge...
#- p.28
#-trokas
#-leter
#-detikimi
#-loja
#-loja 2
#-miremengjes
#-udhekryq
#-me beso
#- goni i zi
 
kane bere dy videoklipe goni i zi dhe shqipe qe ka dal se fundmi. kane fituar cmim te pare ne mikrofoni i arte 2003 me kengen me baso ne bashkepunim me besa kokedhima. kane fituar cmimin e koreografis ne kenga magjike 2003 me kengen trokas. tekstet ne grup i ben turi, muziken albani, orkestrimin fabi por ndihmohen edhe nga dr flori....