Ndryshimi mes inspektimeve të "Artizanati"

2 bytes added ,  4 vjet më parë
përmirësime teknike duke përdorur AWB
v (→‎Burimi i të dhënave: rregullim i sintaksës)
(përmirësime teknike duke përdorur AWB)
'''Artizanat''' nënkupton punimin dhe përpunimin e gjërave të artit si dhe formësimi i tyre, cilësia e të cilave varet nga shkathtësia e prodhuesit <ref name=KK200444>LIGJIN PËR ZEJTARI [http://www.assembly-kosova.org/common/docs/ligjet/2004_44_al.pdf Në amëzën assembly-kosova.org]</ref>.
 
{{art-cung}}
== Burimi i të dhënave ==
{{Reflist}}
 
[[Kategoria:Zejtari]]
 
 
{{art-cung}}
 
[[ar:الحرف اليدوية]]
37.617

edits