Dallime mes rishikimeve të "Asonanca"

1 byte removed ,  4 vjet më parë
→‎top: përmirësime teknike duke përdorur AWB
(→‎top: përmirësime teknike duke përdorur AWB)
 
: Sinan Malua cepever ''dhe''
: Vrit e prit n'ata leven ''de''.
: ([[Populli]])
 
Shkronjat e pjerrëta përbejnë asonance, sepse zanoret janë te njëjta, ndërsa bashkëtingëlloret ndryshojnë.
37.617

edits