Ndryshimi mes inspektimeve të "Oqeani Atlantik"

→‎top: përmirësime teknike duke përdorur AWB
(→‎top: përmirësime teknike duke përdorur AWB)
Depozitimet kryesore të naftës në Atlantik gjendet në Detin e Veriut, në Gjirin e Meksikës dhe në bregdetin e Venezuelës.<ref name="ReferenceA"/>
 
{{gjeo-cung}}
{{Kontinentet}}
 
 
[[Kategoria:Oqeane|Atlantiku]]
 
 
{{gjeo-cung}}
37.617

edits