Dallime mes rishikimeve të "Nusja dhe Paragjykime"

përmirësime teknike, zëvendësova: Tetor → tetor duke përdorur AWB
v (Fix)
(përmirësime teknike, zëvendësova: Tetor → tetor duke përdorur AWB)
 
|SD=[[Miramax]]
|GENRE=Dramë, Romancë dhe [[Muzikël]]
|FRKV=[[6 tetor|6 Tetor]] [[2004 në film|2004]]
|MOSH=6
|BUX=7 Milion [[simboli i Dollarit Amerikan|$]]
== Lidhje të jashtme ==
*{{imdb titull|id=0361411|titulli=Bride and Prejudice}}
 
{{film-cung}}
 
[[Kategoria:Filma]]
[[Kategoria:Filma bazuar në roman]]
[[Kategoria:Filma 2004]]
 
 
{{film-cung}}
37.617

edits