Ndryshimi mes inspektimeve të "Pëllumbi i pyllit"

No change in size ,  4 vjet më parë
→‎Riprodhimi: përmirësime teknike, zëvendësova: Mars → mars duke përdorur AWB
(→‎Gjatësia: rregullim i sintaksës)
(→‎Riprodhimi: përmirësime teknike, zëvendësova: Mars → mars duke përdorur AWB)
Foletë i ndërton në zgavrat e
pemëve dhe në të çarat e shkëmbinjve. Lëshon
dy vezë në Marsmars, por edhe më pas. Të dy
prindërit marrin pjesë në ngrohjen e vezëve,
proces i cili zgjat 16-18 ditë.
37.617

edits