Dallime mes rishikimeve të "Një Milion Euro"

37 bytes removed ,  14 vjet më parë
[[Protagonisti]] i filmit Robert Berisha ([[Ilir Rexhepi]]), një shqiptaro-amerikan, biznesmen i njohur nga Amerika, kthehet për të jetuar dhe investuar në Kosovë. Në kohën kur Roberti dhe kompania e tij fillojnë ndërtimin e një fabrike textili, cdo gjë do të ndryshojë në jetën e tij. Një bandë e prirë nga Beka ([[Enver Petrovci]]) papritur do ta rrëmbejnë vajzën e tij dhe për kokën e saj kërkojnë një milion euro. Pas ndërhyrjes së [[polici]]së arrihet kapja e autorëve të këtij krimi dhe që pastaj të vazhdoj me sukses përfundimi i investimeve në Kosovë.
 
== muzika; VALON MORINA- PRODUCENT I CONTEMPORARYMUSICSTUDIO PRISHTINE
== Lidhje të jashtme ==
 
{{film-cung}}
[[Category:Filma shqip]]
[[Category:!Film]]
[[Category:Filma 2005]]
Anonymous user