Dallime mes rishikimeve të "Alfons Tracki"

10 bytes removed ,  4 vjet më parë
→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Korrik → korrik duke përdorur AWB
(+image)
(→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Korrik → korrik duke përdorur AWB)
Gjatë gjyqit, sipas Atë Konradit o.f.m., bëri këtë deklaratë: “… nuk më vjen keq aspak se po vdes bashkë me vëllezërit e mi, sepse, për sa kam mundur, kam kontribuar edhe unë me ju, për të mirën tuaj dhe të fesë së Krishtit”.
 
U pushkatua më [[18 Korrik|18 korrik]] [[1946]].
 
== Burime ==
37.617

edits