Ndryshimi mes inspektimeve të "Golluboci"

4 bytes removed ,  3 vjet më parë
→‎Vendbanime: përmirësime teknike duke përdorur AWB
v
(→‎Vendbanime: përmirësime teknike duke përdorur AWB)
Ballabani, Berisllavci, Bijello Polje, Bistrica, Botuni, Vukovci, Gollubovci, Goriqani, Gostili, Kurilla, Lajkoviqi, Mataguzhi, Mahalla, Mitroviqi, Mojanoviqi, Ponari, Srpska dhe Shushunja.
 
{{Stampa:Komuna e Podgoricës}}
{{gjeo-cung}}
 
{{Stampa:Komuna e Podgoricës}}
[[Kategoria:Qytete në Mal të Zi]]
[[Kategoria:Qyteza në Mal të Zi]]
 
 
{{gjeo-cung}}
37.617

edits