Dallime mes rishikimeve të "Henrik Lacaj"

8 bytes removed ,  4 vjet më parë
→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Mars → mars duke përdorur AWB
(→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Mars → mars duke përdorur AWB)
'''Henrik Lacaj '''([[Shkodër]], [[11 shkurt]] [[1909]] - [[Tiranë]], [[12 Mars|12 mars]] [[1991]]) ka qenë arsimtar, përkthyes i klasikëve, leksikograf dhe pedagog shqiptar.
 
== Jeta ==
37.617

edits