Dallime mes rishikimeve të "Irfan Bej Ohri"

19 bytes removed ,  5 vjet më parë
→‎top: përmirësime teknike duke përdorur AWB
No edit summary
(→‎top: përmirësime teknike duke përdorur AWB)
'''Irfan Bej Ohri''' ishte ligjvënës shqiptar.
 
Irfan Ohri ishte senator i [[Senati i Këshillit Kombëtar të Shqipërisë|Senatit të Dhomës së Këshillit Kombëtar të Shqipërisë]] nga 27 mars 1920 deri më 20 dhjetor 1920 dhe anëtar i [[Këshilli Kombëtar i Shqipërisë (1921 - 1923)|Këshillit Kombëtar]] nga 21 prill 1921 deri më 30 shtator 1923.<small><ref>[http://www.parlament.al/media/LigjvnsitShqiptar.pdf Ligjvënësit shqiptarë 1920-2005] </ref></small>
 
 
 
 
==Burimi i të dhënave==
37.617

edits