Dallime mes rishikimeve të "Julius Konstantini"

→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Shtator → shtator duke përdorur AWB
v (added Category:His-cung using HotCat)
(→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Shtator → shtator duke përdorur AWB)
| çmime =
}}
'''Julius Konstantini''' (?-Shtatorshtator 337), Ai ishtë ne politikanë në Perandoria Romake dhë një anëtar i dinastisë Konstantiniane. Dhe ishtë biri e [[Konstantius Chlorus]] e babai i Julianit
 
 
[[Kategoria:Ilirë]]
37.617

edits