Ndryshimi mes inspektimeve të "1 shkurt"

80 bytes added ,  3 vjet më parë
Ditelindja e gazetarit dhe moderatorit te radiotelevizionit 21 ne Prishtine
(→‎Festa dhe përvjetore: përmirësime teknike, zëvendësova: Shkurt → shkurt, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
(Ditelindja e gazetarit dhe moderatorit te radiotelevizionit 21 ne Prishtine)
* [[1969]] - [[Gabriel Batistuta]], futbollist argjentinas.
* [[1971]] - [[Michael C. Hall]], aktor amerikan.
* 1982 - Robert Bojaj - Gazetar, moderator dhe DJ ne RTV21 - Prishtine, Kosove
== Vdekje ==
* [[1328]] - [[Charles IV (Francë)|Charles IV]], mbret së [[Francë]]s (lindi më 1294)
Anonymous user