Ndryshimi mes inspektimeve të "31 dhjetor"

No change in size ,  3 vjet më parë
→‎Ngjarje: përmirësime teknike, zëvendësova: marsh → Marsh duke përdorur AWB
(përmirësime teknike, zëvendësova: Janar → janar, Mars → mars, Nëntor → nëntor, Dhjetor → dhjetor (3), hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
(→‎Ngjarje: përmirësime teknike, zëvendësova: marsh → Marsh duke përdorur AWB)
* [[2006]] - [[Festa]]t [[Viti i Ri]] dhe [[Bajrami i Vogël]] binë të njëjtën ditë.
* [[1999]]. - [[SHBA-të]] dorzuan infrastrukturën dhe administrimin e [[Kanalit të Panamasë]], [[shtetit të Panamasë]]
* [[2008]] - Në fshatin Llabunishtë të Komunës së Strugës u organizua një manifestim solemn me rast të ndërrimit të emrit së Shkollës Fillore prej në SH.F "marshallMarshall Tito" në SH.F "Murat Labënishti" ku morrën pjesë më shumë se 5000 qytetar
 
== Lindje ==
37.617

edits