Dallime mes rishikimeve të "Otto Barić"

10 bytes removed ,  4 vjet më parë
→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Qershor → qershor duke përdorur AWB
(→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Qershor → qershor duke përdorur AWB)
'''Otto Barić''' lindi më [[19 Qershor|19 qershor]] të vitit [[1932]] në [[Klagenfurt]], [[Austria|Austri]], është [[futbollist]] dhe [[trajner]] kroat. Momentalisht është përzgjedhës i [[Kombëtarja shqiptare e futbollit|Kombëtares së Shqipëtare]] të futbollit.
 
{{biografi-cung}}
 
[[Kategoria:Lindje 1933]]
[[Kategoria:Trajnerë]]
[[Kategoria:Trajnerë kroatë]]
 
 
{{biografi-cung}}
37.617

edits