Ndryshimi mes inspektimeve të "Ruanda"

48 bytes removed ,  3 vjet më parë
→‎Lidhje të jashtme: përmirësime teknike, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB
(→‎Lidhje të jashtme: përmirësime teknike, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
* [http://www.ictr.org/ Tribunali për krime gjatë luftës] - International Criminal Tribunal for Rwanda
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
{{Gjeo-cung}}
{{VendeAfrikane}}
 
[[Kategoria:Ruandë]]
 
 
<!--interwiki-->
{{Gjeo-cung}}
37.617

edits