Ndryshimi mes inspektimeve të "Shtator 2006"

2 bytes removed ,  3 vjet më parë
përmirësime teknike, zëvendësova: Shtator → shtator (10) duke përdorur AWB
v (Bot: Migrating 30 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q961989 (translate me))
(përmirësime teknike, zëvendësova: Shtator → shtator (10) duke përdorur AWB)
| {{VitiArtikullMuaj|20|0|6}}
|-
| {{Kryefaqe Kalendari Shtatorshtator 2006}}
|}
== Lajmet dhe ngjarjet aktuale më të rëndësishme ==
== Përmbledhje e shkurtër lajmesh ==
<!-- ################### Shëno lajmin shkurt këtu poshtë ################### -->
* [[1 Shtatorshtator]] [[2006]]
** 11:19:20 - Projekti "[[Saranda|Saranda me histori]]", më tepër turistë ditorë sezonin e ardhshëm veror. <ref>[http://www.ata-al.net/newsstyle.aspx?newsitemid=130375&news_date=01/09/2006 Agjencia Telegrafike Shqiptare (ATSH)]</ref>
** 13:25:26 - [[Muaji i kulturës Shqipëri-Kosovë]], eveniment kulturor që mundëson komunikimin e munguar brenda-kulturor. <ref>[http://www.ata-al.net/newsstyle.aspx?newsitemid=130408&news_date=01/09/2006 Agjencia Telegrafike Shqiptare (ATSH)]</ref>
* [[2 Shtatorshtator]] [[2006]]
**
* [[3 Shtatorshtator]] [[2006]]
**
* [[4 Shtatorshtator]] [[2006]]
**
* [[5 Shtatorshtator]] [[2006]]
**
{| class="toccolours" border="1" cellpadding="4" style="float:right; margin:0 0 1em 1em; width:auto; border-collapse:collapse; font-size:95%; clear:right"
|-
|<small>''Për më shumë informacione: [[Portal:Ngjarjet e tanishme/Shtatorshtator 2006|kliko këtu...]]''</small>
|-
|}
== Lidhje të jashtme ==
==Shiko edhe==
* Arkivi i lajmeve dhe ngjarjeve: ''[[Arkiva:Ngjarjet e tanishme Shtatorshtator 2006|Ngjarjet e zhvilluara në Shtatorshtator 2006]]''
{| width="auto" border="1" cellspacing="1" cellpadding="1" style="margin:1em 1em 1em 0; border:solid 1px #abaaba; border-collapse:collapse; background-color:#fcfcfc; empty-cells:show; font-size:95%" rules="all"; align="right"
| {{Kryefaqe Kalendari i arkivimit të ngjarjeve}}
 
[[Kategoria:2006]]
[[Kategoria:Lajme ditore nga Bota 2006|Shtatorshtator]]
37.617

edits