Ndryshimi mes inspektimeve të "U"

34 bytes removed ,  3 vjet më parë
→‎Shih dhe: përmirësime teknike, hoqa: <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB
v (Bot: Migrating 27 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q27701 (translate me))
(→‎Shih dhe: përmirësime teknike, hoqa: <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
 
 
{{Wiktionary|Shkronja}}
 
{{cung}}
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
 
[[Kategoria:Alfabete]]
[[Kategoria:Shkronja|!]]
 
 
{{cung}}
37.617

edits