Dallime mes rishikimeve të "Wikisource"

No change in size ,  5 vjet më parë
→‎Pak histori: përmirësime teknike, zëvendësova: Nëntor → nëntor duke përdorur AWB
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q263)
(→‎Pak histori: përmirësime teknike, zëvendësova: Nëntor → nëntor duke përdorur AWB)
 
 
== Pak histori ==
Projekti u startua më [[24 Nëntornëntor]] [[2003]] paraprakisht tek adresa: [http://sources.wikipedia.org www.sources.wikipedia.org], dhe më vonë ajo u zhvendos tek adresa aktuale: [http://wikisource.org www.wikisource.org].
 
'''Shih dhe:''' [[Wikimedia]]
37.617

edits