Dallime mes rishikimeve të "Biçikleta"

19 bytes added ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(→‎top: rregullim i sintaksës)
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Ky zbulim i biçikletave ka pasur një ndikim të madh në shoqëri tone, si në aspektin e kulturës dhe avancimin e përdorimeve moderne industriale. Disa komponentë që përfundimisht kane luajtur një rol të rëndësishëm në zhvillimin e automobilave fillimisht ishin shpikur për biçikleta.
 
[[K Punoi : Maribela Kala
[[Kategoria:Mjet lëvizës]]
Anonymous user