Dallime mes rishikimeve të "Ali Asllani"

22 bytes removed ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
Vdiq në Tiranë në [[20 dhjetor]] [[1966]].
*
* "[[Hakërrim]]"
 
== Shiko dhe këtë ==
* {{libri|Vitviteja/Ali Asllani|Vitviteja - Ali Asllani}}
Anonymous user