Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Vërejtje e Ankesa"

→‎Mr Robot: seksion i ri
(→‎Mr Robot: seksion i ri)
ME FALNI per mesazhin e fundit pasi u nxitova dhe nuk i kontrollova mire mesazhet mund TE FSHIHET AJO "ANKES" JU LUTEM .Dhe nese eshte e mundur mund te bisedoj personalisht me administratorin DIHET NQS AI KA DESHIRE.Nese po mund te te jap gmail-in tim.JU LUTEM MOS E MERRNI PER KEQ KETE MESAZH.{{Unsigned|Sofia aa}}
:Nuk ka problem, nuk kemi pse ta marrim per keq mesazhin. Wikipedia ka disa administratore, listen e te cileve mund ta gjeni [[WP:A#Lista_e_administruesve|ketu]]. Nese doni te kontaktoni nje administrator privatisht, mund te klikoni emrin e tij dhe te perdorni opsionin "Email perdoruesit", qe gjendet ne anen e majte te faqes. --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 24 nëntor 2016 00:33 (CET)
 
== Mr Robot ==
 
Si ka mundesi qe nje person me "paditurin" e tij per njohjen
e natyres te kafsheve te vendit ku ka lindur,ka lejen e perdorimit te wikipedia Shqiptare?!Me nje pergjigje komplet absurde?!Po kerkoja te dija per nje emer kafshe qe nuk e dija se si eshte dhe doja te dija me shum Info. dhe pergjigjia e "Mr Robotit" ishte...eshte nje tiger hahahaha...kjo ishte pergj.po mendoj se info qe jepen per Shqiperin vendin ton jan te pa sinqerta dhe fallco.
Ju kerkoj qe te kete me shume Informacione te rregullta,sinqerta dhe te sakta.
Pershendetje Marian
Anonymous user