Ndryshimi mes inspektimeve të "Ballshi"

21 bytes added ,  3 vjet më parë
Kam shtuar
(→‎Ekonomia: Shtova dicka)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Kam shtuar)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Ballshi ka një bibliotekë dhe një pallat kulture.
 
Veçori e zonës është mikpritja dhe bujaria.ekipi i zonës bylis
 
==Shërbimi Shëndetësor==
Anonymous user