Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Botët"

v
U kthyen ndryshimet e 61.6.233.188 (diskutimet) në versionin e fundit nga Ah3kal.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 61.6.233.188 (diskutimet) në versionin e fundit nga Ah3kal.)
 
Në qoftë se planifikoni ti bëni modifikime botit, duke i zgjeruar funksionet dhe synimet nga origjinali, duhet të lini të paktën një shënim në fletën e [[Wikipedia diskutim:Botët|diskutimit]] duke shpjeguar dryshimet që asnjëri të mos ketë probleme ose difekte me bot-in; dhe që edhe pas ndryshimeve do të jetë i padëmshëm, i dobishëm, dhe jo një ngarkesë e lartë për serverin.
 
== Shiko edhe ==
* [[Wikipedia:Administruesit]]
* [[Wikipedia:Lista e Wikipedianëve sipas redaktimeve#Robotët]]
 
== Lidhje të jashtme ==