Ndryshimi mes inspektimeve të "Ndihmë:Pyetje e Përgjigje"

v
U kthyen ndryshimet e 61.6.233.188 (diskutimet) në versionin e fundit nga Ah3kal.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 61.6.233.188 (diskutimet) në versionin e fundit nga Ah3kal.)
==<span id="DELETE"></span>Pse artikulli im u fshi?==
:Mënyra më e mirë për ta mësuar është të kërkoni tek [[Special:Log/delete|regjistri i grisjeve]] për arsyet e mundshme (në kutinë e kërkimit shtypni titullin ''ekzakt'' të artikullit përfshi shkronjat e mëdha që keni përdorur). Për më tepër informacion, shiko : [[Wikipedia:Pse u fshi faqja ime?|Pse u fshi faqja ime?]]
 
==<span id="NAME"></span>Si të ndryshoj titullin e një artikulli?==
:Ju mund të [[Ndihmë:Si të zhvendos një faqe|zhvendosni]] një artikull duke përdorur opsionin "Zhvendose" (në cepin e djathtë nën menunë ▼). Por në mënyrë që të realizoni këtë ju duhet të keni një llogari që ka arritur statusin e "autokonfirmuar", çka do të thotë se ju duhet të keni një llogari të krijuar që para katër ditësh dhe të keni së paku dhjetë redaktime. Megjithëse ju mund të keni fituar statusin e përdoruesit të autokonfirmuar, ju përsëri nuk mund të zhvendosni faqet e mbrojtura. Për këtë kërkojini ndihmë një [[Wikipedia:Administruesit#Lista_e_administruesve|administratori]].
 
== Si të ndryshoj emrin tim të përdoruesit ose të fshij llogarinë? ==