Dallime mes rishikimeve të "Moikom Zeqo"

34 bytes added ,  4 vjet më parë
* Vetullat hyjnore : proza nga kalendari i imazheve - 2012
* Ofelia me mjekër : proza të të jetuarit së prapthi - 2013
* Abraxas, mbreti i botës - 2013
* Kësulëkuqja fluturuese dhe pedagogu i Kopernikut : tregime për pleq 10 vjeç dhe fëmijë 100 vjeç - 2013
* Portat pa epilog : proza në muzg - 2014