Ndryshimi mes inspektimeve të "Adrian Morina"

60 bytes added ,  4 vjet më parë
(→‎Shfaqjet profesionale: përmirësime teknike duke përdorur AWB)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
==Shfaqjet profesionale==
 
* "I ligu per mend" Teatri KOMBETAR / Altin Basha 2017
* "Pasardhesi" Teatri KOMBETAR / Slobodan Unkovski 2016
* "Nje shfaqje me 4 aktore, 3 derra,1 kryeminister dhe 1 lope milka" CCTD Multimedia / Blerta Neziraj 2016
* "Eshtrat qe vijne vone" Teatri KOMBETAR / Martin Kocovski 2016
* "Budallenjet" Teatri KOMBETAR / Florent Mehmeti 2016