Ndryshimi mes inspektimeve të "Pogradeci"

5 bytes removed ,  4 vjet më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim nga aplikacioni për celular
* Komisioni i Shërbimeve Publike dhe i Mbrojtjes së Mjedisit (5 anëtarë)
 
== EkonomiaKorça ==
PogradeciKorça në të kaluarën ka qenë një qendër e rëndësishme industriale në [[Shqipëria|Shqipëri]]. Për tu përmendur në atë kohë janë industria e [[kromi]]t, e [[hekuri]]t, e [[nikeli]]t, e [[qymyri]]t, e [[peshkimi]]t, e përpunim drurit dhe të pijeve.
 
=== Turizmi ===
Anonymous user