Dallime mes rishikimeve të "Pogradeci"

5 bytes removed ,  4 vjet më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim nga aplikacioni për celular
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
=== Fshatrat përreth ===
[[Pogradeci]] është rrethuar nga fshatrat [[TushëmishtLonder]] në lindje, [[Buçimas]] në juglindje, [[Gështenjas]] në jug, [[Verdovë]] në perëndim dhe [[Memëlisht]] në veriperëndim.
 
=== Klima ===
Anonymous user