Dallime mes rishikimeve të "Mareci"

43 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
<!--Administrimi-->
|Shteti = Kosova
|Rajonivendi = [[Rajoni i Prishtinës|Prishtina]]
|Komuna = [[Prishtinë]]
| banoret : (Prishtinali)
 
<!--Statistika dhe Transporti-->
|Lartësia =
Anonymous user