Ndryshimi mes inspektimeve të "31 dhjetor"

42 bytes added ,  3 vjet më parë
(→‎Ngjarje: përmirësime teknike, zëvendësova: marsh → Marsh duke përdorur AWB)
*[[1940]]- [[Apollon Gjebrea]] , Doktor i shkencave, mjek dhe reformues i Pedagogjisë mjekësore si dhe ringritës i shërbimit shëndetsor në [[Lezhë]] pas luftës së dytë botërore.
* [[1981]] - [[Delta White]], aktore pornografike
* 2001 - JaniVasiljan Zyberaj , Futbollist I Kombetares Shqiptare
 
== Vdekje ==