Dallime mes rishikimeve të "1 Maj"

2 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
== Serial ==
 
= 7 Gushti 2007 =
 
= 7 Tetori 2013 =
* '''P'''ërshëndetje Kai-Len
* '''Ariu në shtëpinë e madhe blu'''
* '''Barni dhe miqtë'''
* '''Arinjtë Gami'''
* '''Familja Spageti'''
Anonymous user