Dallime mes rishikimeve të "Nikolla Lako"

618 bytes added ,  4 vjet më parë
Faqe e re: Nikolla Lako, publicist dhe erudit i madh, nxënës dhe më pas mësues në Mësonjëtoren e Korçës. Qe vetëm 17 vjeç kur nxori në shtyp gazetën "Shqipëria", më 1897, ndonëse...
(Faqe e re: Nikolla Lako, publicist dhe erudit i madh, nxënës dhe më pas mësues në Mësonjëtoren e Korçës. Qe vetëm 17 vjeç kur nxori në shtyp gazetën "Shqipëria", më 1897, ndonëse...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user