Ndryshimi mes inspektimeve të "28 Nëntor"

1 byte added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(përmirësime teknike, zëvendësova: Tetor → tetor, Nëntor → nëntor (3), Dhjetor → dhjetor, hoqa: <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
'''28 nëntori''' është dita e 332-të e [[Kalendari gregorian|kalendarit gregorian]] (dita e 333-t në [[Vit i brishtë|vitin e brishtë]]) - kështu që deri në fund të vitit kanë mbetur edhe 33 ditë.
 
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 30|tetor|nëntor|dhjetor}}
 
Anonymous user