Dallime mes rishikimeve të "Syri"

133 bytes added ,  4 vjet më parë
keshilla per mirembajtjen e syve
(kam shkruar 2 rregullat me te rendesishme per mbrojtjen e syve)
(keshilla per mirembajtjen e syve)
:- gjatë punës me kompjuter bëni pauze të shkurtëra dhe lëvizni kapakët e syve më shpesh,
:- kujdes duhet pasur gjatë larjes së syve, e posaçërisht në vënien e makijazhit.
:-por edhe te mos i prekim ata me dore,e sidomos me duar te papastra.
:-t'i shperlajme me uje te fresket e te paster 3 here ne dite.
 
== Problemet e shikimit ==
Anonymous user