Dallime mes rishikimeve të "Syri"

38 bytes added ,  4 vjet më parë
keshilla
(keshilla)
(keshilla)
-2.te mos i futim duart ne sy,sidomos ato te papastrat.
 
== Sëmundjet e syrit dhe disa rregulla per kujdesin e tij. ==
[[Skeda:Anatomie visuele systeem.png|thumb]]
{{kryesore|Sëmundjet e syrit}}
Anonymous user