Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Livadhi"

→‎Altin Ejupi: seksion i ri
(resetting the sandbox page)
(→‎Altin Ejupi: seksion i ri)
{{livadhi}}
<!-- Ju lutemi mos e hiqni shënimin e mësipërm. -->
 
== Altin Ejupi ==
 
Altin ejupi eshte linedur ne shkup me daten 20.01.2003 jeton nhe periferine e shkupi dhe meson ne shkollen bedri tairi.Pasion si sport e ka basketbollin .ka patur sukse te medha neper gara te diturise.ka mare 3 here vendin e pare ne rajonin e shkupit te grart matematikore te shkupit te revistes ,,plus,,.po ashtu ka mare vendin e pare ne gara komunale ne vitin 2015.si sport ka bere peshkimin dhe ka arritur sukses te kap nje pesh levrek prej 200gr.ka patur shum konflikte te shumta me inacorte i tij me njerezit djallezor te cilet e kan pesuar shum keq nga ana n e shokeve te tij.Ai ne jeten e tij ashnjher nuk ka bere ndesghje fizike sepse nuk e ka lejuar kapaciteti i tij mbi nevelin A./home/ucenik07/Desktop/images.jpeg.tani eshte viti 2017 ai po evulon dhe po zhvillon kapacitetin e tij te avancur pa pushim
Anonymous user