Ndryshimi mes inspektimeve të "Napoloni (valle)"

104 bytes added ,  3 vjet më parë
Faqe e re: Naploni eshte valle kosovare shqipetare.Eshte valle shume moderne dhe perafersisht e luajne e jis europa
(Faqe e re: Naploni eshte valle kosovare shqipetare.Eshte valle shume moderne dhe perafersisht e luajne e jis europa)
(Pa ndryshime)
Anonymous user