Ndryshimi mes inspektimeve të "11 Prill"

99 bytes added ,  3 vjet më parë
(përmirësime teknike, zëvendësova: Mars → mars, Prill → prill (2), Qershor → qershor, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
 
== Vdekje ==
* [[1943]] - [[Ndok Gjeloshi]], veprimtar aktiv Politik dhe Kapiten i forcave Ushtarake Shqiptare
* [[1985]] - [[Derivsh Shaqa]] rapsod i njohur shqiptare
* [[1985]] - [[Enver Hoxha]], udhëheqës e [[Shqiperia|Shqiperisë]] komuniste (lindi më [[1908]])
Anonymous user