Dallime mes rishikimeve të "Urdhëri Sovran Ushtarak i Maltës"

U zëvendësua Flag_of_the_Sovereign_Military_Order_of_Malta.svg me Flag_of_the_Order_of_St._John_(various).svg
v (→‎Historia: përmirësime teknike, përmirësime tipografike: kristiane → e krishterë (2) duke përdorur AWB)
(U zëvendësua Flag_of_the_Sovereign_Military_Order_of_Malta.svg me Flag_of_the_Order_of_St._John_(various).svg)
| EMRI NË SHQIP = '''Urdhri Sovran Ushtarak Spitalorë i Shën Xhovanit të Jeruzalemnit të Rodit dhe Maltës'''
| EMRIISHQUAJTUR = Urdhri i Maltës
| SKEDA_FLAMURI = Flag of the Sovereign Military Order of MaltaSt. John (various).svg
| SKEDA_EMBLEMA = Coat of arms of the Sovereign Military Order of Malta (variant).svg
| SKEDA_EMBLEMA_MADHESIA = 90px