Ndryshimi mes inspektimeve të "Kafsha"

64 bytes added ,  3 vjet më parë
(Refuzoi 4 ndryshimet e fundit të tekstit dhe riktheu rishikimin 1594808 nga 79.106.209.29)
 
[[Kategoria:Kafshë|*]]
[[Kategoria:Gjithckangrenese]]
{{DEFAULTSORT:gjithckangrenese}}
Anonymous user