Dallime mes rishikimeve të "Tepelena"

17 bytes removed ,  4 vjet më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim nga aplikacioni për celular
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* http://www.tepelena.com/forum
 
== Shiko dhe këtu ti more budalla! ==
* [[Rrethi i Tepelenës]]
* [[Uji i ftohtë]]
Anonymous user