Ndryshimi mes inspektimeve të "Parajsa"

1 byte added ,  3 vjet më parë
 
Sipas argumenteve Islame parrizi është një vend i ndarë ku njerëzit do të ndahen sipas përkushtimit dhe devotshmërisë në nivele të ndryshme të parrizit.
 
== Parrizi në judaizëm ==
==Parrizi sipas Dëshmitarëve të Jehovait==
Anonymous user