Ndryshimi mes inspektimeve të "KF Apolonia"

1 byte added ,  3 vjet më parë
Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 95.107.252.82 dhe Mr Robot) dhe riktheu rishikimin 1624102 nga Flladimi: vandalizem
(përmirësime teknike, zëvendësova: Shkurt → shkurt (2), Qershor → qershor, Tetor → tetor duke përdorur AWB)
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 95.107.252.82 dhe Mr Robot) dhe riktheu rishikimin 1624102 nga Flladimi: vandalizem)
| llagapi =
| vendndodhja = [[Fieri|Fier]], [[Shqipëria|Shqipëri]]
| themellimi = [[17 qershorQershor]] [[1925]]
| kryesia = {{flamuri|Shqipëria}} [[KoqeKoço Kokëdhima]]
| menaxheri = {{flamuri|Shqipëria}} [[Artan Mërgjyshi]]
| ngjyrat_e_klubit = Jeshile dhe bardhë
| adresa = Lgj. 15 tetoriTetori , 9301-9305 Fier , Shqipëri
| faqja_zyrtare =
| stadiumi = [[Stadiumi "Loni Papuçiu"|Stadiumi Loni Papuçiu]]
 
== Skuadra ==
''Redaktuar më 28 shkurtShkurt 2015'' <ref>[http://int.soccerway.com/teams/albania/ks-apolonia-fier/2512/squad/ KF Apolonia Squad (Skuadra e FK Apolonisë] Soccerway, 28 shkurtShkurt 2015</ref>
{{Fs start}}
{{Fs player|no=1|nat=Albania|name=Eduart Miço|pos=GK}}