Dallime mes rishikimeve të "1 Maj"

681 bytes added ,  4 vjet më parë
U kthye versioni 1740176 i bërë nga 79.106.109.157 (diskutimet)
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.109.145 (diskutimet) në versionin e fundit nga 79.106.109.157.)
(U kthye versioni 1740176 i bërë nga 79.106.109.157 (diskutimet))
 
2007-2016 {{Tabelamuajve}}
Cufo
 
2007-2016
 
{{Muaj 31|prill|maj|qershor}}
== Serial ==
 
= 7 Gushti 2007 =
* '''Tomi dhe Xherri'''
 
* '''Bob Ndërtuesi'''
= 7 Tetori 2013 =
* '''Herri dhe dinosaurët'''
 
* '''Tomi dhe Xherri 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123'''
* '''Bob Ndërtuesi 123'''
* '''Herri dhe dinosaurët 123'''
* '''Qyteti i Kërminjve'''
* '''Gjurmët e Blusë'''
* '''Gordon, elfi kopshtar'''
* '''Qenushi Kiper'''
* '''Sirenat Gazmore 123'''
* '''Dora Eksploruesja'''
* '''Skuadra Umizumi'''
* '''Arushët kujdestarë'''
* '''Animaniakët'''
* '''P'''ërshëndetje Kai-Len
* '''Ariu në shtëpinë e madhe blu'''
* '''Barni dhe miqtë'''
* '''Arinjtë Gami'''
* '''Familja Spageti'''
* '''Stjuarti i Vogël'''
* '''Skubi-Du!'''
* '''P'''ërshëndetje Kai-Len
* '''Karamelet Magjike të Lilit'''
* '''Milo'''
* '''Kabutoborg'''
* '''Dora Eksploruesja'''
* Film
 
*=== Film ===
* '''Borëbardha dhe shtatë xhuxhët.'''
* '''Hirushja'''
* '''Stina e Gjuetisë 2'''
* '''Stina e Gjuetisë 3'''
* Filmi I Zogut Vrapues
* '''Bota e Lodrave'''
* '''Bota e Lodrave 2'''
* '''Hulku'''
* '''He-Man dhe Sekreti i Shpatës'''
* '''Tomi dhe Xherri në Film'''
* '''Tomi dhe Xherri, Unaza Magjike'''
* '''Tomi dhe Xherri, Fluturim për në Mars'''
* '''Tomi dhe Xherri, i Shpejti dhe Pushtaku'''
* '''Tomi dhe Xherri, Piratët dhe Thesari i Humbur'''
* '''Tomi dhe Xherri takojnë Sherlok Holms'''
* '''Tomi dhe Xherri, Robin Hudi dhe Miushi i tij Besnik'''
* '''Tomi dhe Xherri'''
* '''Skubi-Du! dhe Harlem Globtrotersat'''
* '''Skubi-Du! dhe Njeriu Ujk'''
* '''Zorro'''
* '''Madlina e humbur në Paris'''
* '''Ali Baba dhe 40 Hajdutët'''
* '''Maçoku me Çizme'''
* '''Rrobat e reja të Perandorit'''
* '''Ylli i Kaleidos'''
* '''Dragon Ylli'''
* '''Hajdutët'''
 
* [[1786]] - Opera [[Martesa e Figarosë]] e kompozuar nga [[Mozart]] u shfaq për herë të parë në Burgtheatër të [[Viena|Vienës]]