Dallime mes rishikimeve të "1 Maj"

2 bytes removed ,  4 vjet më parë
U kthye versioni 1728047 i bërë nga 79.106.109.179 (diskutimet)
(U kthye versioni 1740176 i bërë nga 79.106.109.157 (diskutimet))
(U kthye versioni 1728047 i bërë nga 79.106.109.179 (diskutimet))
== Serial ==
 
= 7 Gushti 2007 =
 
= 7 Tetori 2013 =
* '''P'''ërshëndetje Kai-Len
* '''Ariu në shtëpinë e madhe blu'''
* '''Barni dhe miqtë'''
* '''Arinjtë Gami'''
* '''Familja Spageti'''