Dallime mes rishikimeve të "1 Maj"

5 bytes removed ,  5 vjet më parë
U kthye versioni 1725515 i bërë nga 79.106.109.157 (diskutimet)
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
(U kthye versioni 1725516 i bërë nga 79.106.109.157 (diskutimet))
(U kthye versioni 1725515 i bërë nga 79.106.109.157 (diskutimet))
Bang Bang 2007-2016 {{Tabelamuajve}}
Cufo 2007-2016
 
2007-2016 {{Tabelamuajve}}
Cufo
 
2007-2016
 
{{Muaj 31|prill|maj|qershor}}
* '''Breshkat Adoleshente Ninxha'''
* '''Tomi dhe Xherri 123 123'''
* Shfaqja e Tomit dhe Xherrit
* '''Binjakët e Fatit'''
* '''Transformuesit Prime'''
* '''Detektivi Konan'''
* '''Piratët e Vegjël'''
* Shetitesi I VogelSkuadra E Super RobotëveVogel
* Skuadra E Super Robotëve
* '''Titanët e Rinj'''
* '''Samurai'''