Dallime mes rishikimeve të "1 Maj"

62 bytes added ,  5 vjet më parë
U kthye versioni 1725513 i bërë nga 79.106.109.157 (diskutimet)
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
(U kthye versioni 1725514 i bërë nga 79.106.109.157 (diskutimet))
(U kthye versioni 1725513 i bërë nga 79.106.109.157 (diskutimet))
{{Muaj 31|prill|maj|qershor}}
 
== Serial Ngjarje ==
* '''Tomi dhe Xherri 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123 123'''
* '''Bob Ndërtuesi 123'''
* '''Arushët kujdestarë'''
* '''Animaniakët'''
* '''P'''ërshëndetje Kai-Len = 1 Maji-9 Maji 2016 =
* = 28 Nentori-5 Dhjetori 2016 =
* '''Ariu në shtëpinë e madhe blu'''
* '''Barni dhe miqtë'''
* '''Tigri Magjik'''
* '''Familja Flinston'''
* '''Tomi dhe Xherri 123 123'''
* Shfaqja e Tomit dhe Xherrit
* Shimpanzetë e Hapsirës
* '''Xhejsoni dhe HeHe-Mans''' '''ronjtë e malit Olimp'''
* Shetitesi I Vogel
* Skuadra E Super Robotëve
* Shfaqja e Tomit dhe Xherrit
* '''Titanët e Rinj'''
* '''Samurai'''
* '''Dora Eksploruesja'''
 
=== FilmFilmat ===
* '''Borëbardha dhe shtatë xhuxhët.'''
* '''Hirushja'''