Dallime mes rishikimeve të "DigitAlb"

35 bytes added ,  4 vjet më parë
DigitAlb ka krijuar plot 7 kanale që i kushtohen botës së filmit (Gold, Autor, Hits, Thriller, Drame, Aksion, Komedi), me një gamë të gjerë zhanresh dhe produksionesh, duke qenë kështu vërtet “kinemaja në shtëpinë tuaj”!
 
Dy kanale kushtuar muzikës; My Music me hitet më të fundit të muzikës botërore dhe artistëve shqiptarë dhe musicAL me folkun shqiptar duke e përcjellë traditën tonë kudo ku shqiptarët jetojnë.[[Alsat Digital]]
 
Një kanal dedikuar reality show-t dhe serialeve më të suksesshëm të çdo kohe (Plus).
 
== Lista e kanaleve ==
:'''Kanalet Gjeneraliste''': [[Top Channel]] HD, [[TV Klan]] HD, [[TVSH]], [[Kohavision]], [[RTV 21]], Klan Kosova, Scan TV, First TV, [[Alsat Digital|Alsat]] M, IN tv, Rrokum TV
:'''Kanalet mini''': T HD, Stinët
:'''Kanalet informative''': Top News, News 24, Report TV, [Ora News, ABC News, UTV News.
3

edits