Dallime mes rishikimeve të "Gjiri i Drinit"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
vNo edit summary
No edit summary
{{coord|41.460|N|19.310|E|source:wikidata|display=title}}
[[Skeda:Shëngjin.jpg|thumb|Porti i Shëngjinit]]
[[Skeda:Kepi i Rodonit.jpg|thumb|upright|Fundi jugor i Gjirit të Drinit dhe Kepi i Rodonit]]